Usługi

Budowa domów od podstaw

W budowie domów stosujemy różnorodne rozwiązania w połączeniu ze sprawdzoną technologią, tak aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kierujemy się wysokimi standardami jakości produktów, rzetelnym i estetycznym wykonaniem oraz terminowym wykonaniem prac.

Ocieplenia budynków

Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, jak i innych obiektów. Nasza Firma dysponuje niezbędnym potencjałem technicznym w postaci własnego sprzętu oraz zespół fachowców do realizacji powierzonych nam robót. Staramy się, aby praca przez nas wykonana wyróżniała naszą Firmę na tle innych, a klienci byli zadowoleni z powierzonych nam zleceń.

Izolacje cieplne, wykonujemy metodą lekką-mokrą przy zastosowaniu styropianu,wełny mineralnej, tynków mineralnych, akrylowych,krzemianowych i silikonowych. Jest to metoda wymagająca sporego doświadczenia, ponieważ od dokładności wykonania izolacji i nałożenia tynku zależy estetyka efektu końcowego.
Z równie dobrym efektem wykonujemy elewacje klinkierowe.  Pracujemy wykorzystując innowacyjne, sprawdzone rozwiązania: STO,CAPAROL, ALSECCO, BRILLUX, BAUMIT, MARMOLIT, SAKRET.

Remonty

Wykonujemy różnorodne prace remontowe. Od tych mniejszych jak tapetowanie i malowanie, po poważniejsze - wymiany glazury, wymiany okien czy prace montażowe. W pracy cechuje nas dokładność i rzetelność. Szeroki zakres usług remontowych oraz umiejętności naszych specjalistów sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić każde remontowe życzenie naszych Klientów.

Wykończenia wnętrz i łazienek

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykończeń wnętrz. Glazura, armatura, posadzki, ceramika, podłogi, drzwi, wykończenie ścian. Doradzamy najlepsze i najbardziej korzystne dla Klientów rozwiązania.

Posadzki żywiczne

Stosowane we wnętrzach obiektów przemysłowych, dzięki swojej wysokiej odporności na działania mechaniczne i chemiczne. Poza swoimi wysokimi parametrami technicznymi, charakteryzuje się również niebywałą estetyką, przyjazną dla oka.

Adaptacja poddaszy

Realizujemy adaptacje podaszy przy użyciu systemu RIGIPS, który pozwala na wykonanie suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy. Projekty zrealizowane przy użyciu tej technologii to gwarancja wytrzymałości i trwałości.

Wylewki miksokretem

MIKSOKRET to samodzielne urządzenie, które jednorazowo przygotowuje porcję gotowego betonu oraz transportuje go przewodem bezpośrednio do pomieszczeń w którym wykonywana jest posadzka. Maszyna najczęściej zasilana jest własnym silnikiem spalinowym, co czyni ją jeszcze bardziej uniwersalną.

Posadzka z miksokreta jest równa, mocna a dzięki temu, że zawiera niewiele wilgoci, znacznie skraca się czas jej schnięcia. Dzięki temu agregatowi, czas pracy jest o wiele krótszy, uzyskujemy najlepsze efekty przy równoczesnej minimalizacji kosztów.

 

Zajmujemy się również pracami wykończeniowymi, malowanie, gładzie, tynki dekoracyjne, ścianki karton-gips.